A Nóż WIDELEC ŁóDź, STERLINGA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 214 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z A Nóż Widelec Łódź, Sterlinga. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

18 cze 2026 o 21:55 Jak zwykle jedzenie bardzo dobre :-)
27 mar 2026 o 14:57 jak zawsze smacznie :)
19 mar 2026 o 15:18 Pyszne jedzenie, ogromne porcje
16 mar 2026 o 13:11 Restauracja deklaruję zniżkę 30%. i dostajemy dania tez około 30% mniejsze.
5 mar 2026 o 16:45 zjadliwe ale bez szału, w podobnych cenach można zjeść znacznie smaczniej